Recenze HTC

HTC BJ 40100

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. srpna 2017

Zakoupeno v Smarty.cz

plní svou funkci, dodává energii mobilnímu telefonu :-)

Ověřený zákazník mobilTEL.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. července 2017

Zakoupeno v mobilTEL.cz

Je to skvělý telefon pro náročné.
Baterie mi vydrží s přehledem dva dny, takže spokojenost, i když při velmi častém pouzivani vydrží asi jen den. Fotky dělá taky slušné, přirovnal bych k mému bývalému LG G4, i když ten používal trochu výraznější postprocesing a fotky se zdály trochu ostřejší. Maximální jas displaye by mohl být taky vyšší a změna automatického jasu rychlejsi, ale dá se to. Jinak nemám co vytknout. Signál mám všude, GPS taky funguje na jedničku. Mohu jen vřele doporučit.

major-jan major-jan

Přidáno: 5. července 2017

• fotoaparát konečně na perfektní úrovni
  • HTC Sense
  • Android 7
  • čtečka otisků je perfektní věc při častém odemykání
  • možnost vložit kartu SD a i jí použít jako interní paměť
  • velmi rychlé nabíjení při použití originální nabíječky
  • automatický jas displaye funguje perfektně
  • přibalená sluchátka Hi-Res hrajou neskutečně perfektně
  • kovové tělo
  • vysoký výkon
  • výdrž baterie při 4G a častém používání cca den
  • čtečka otisků by mohla být přesnější
  • chybí mi klasická galerie (nutnost použití Fotky Google) a hudební přehrávač (Hudba play mě nanadchla a tak používám Spotify)
  • repro je o trošku horší než u mého předchozího HTC One M8
  • mohl by se zapínat rychleji

HTC 10 mám již půl roku a na žádný problém jsem nenarazil. Je to již můj 3. telefon od HTC (předtím HTC One M8 a HTC Sensation) a pravděpodobně i můj další telefon bude od této značky. Rozhodně má vliv na nákup této značky i HTC Sense, které se mi opravdu líbí. Nenašel jsem aplikaci která by telefon nějak výrazněji zatížila. Dotykový display je perfektně citlivý.

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

• Kompaktní rozměry
  • Líbivý design
  • Originál HTC
  • Dobrá cena

Jednoduchá, funkční a spolehlivá nabíječka. Jednu syn ztratil, tak jsem automaticky chtěl tu stejnou. Volba byla jasná.

HTC BA-S890

Přidáno: 26. dubna 2017

• Design
  • Konstrukce a kvalita zpracování
  • Hardware
  • Kvalita zvuku a to i při výstupu do sluchátek
  • Fotoaparát
  • USB-C a rychlonabíjení QuickCharge
  • Nadstavba Sense
  • Absence certifikace IP68
  • Fotoaparát vystupuje nad okolní povrch
  • Vyklouzává z ruky
  • Nižší jas displeje

Vysokou startovací cenu si HTC umí obhájit především skvělým zpracováním díky použití hliníku na celé zadní straně a bocích telefonu, kvalitou pořízených snímků a perfektním zvukem BoomSound. Cena na rozdíl od konkurence padala velmi rychle a to byl hlavní důvod koupě. Při nižší ceně nabídne to stejné jako například Galaxy S7, absencí je snad jen voděodolnost, která by se vážně hodila. Baterie (3000mAh) zajistí jednodenní výdrž při aktivnějším používání a to nejspíše kvůli QHD displeji, který už je ale u vlajkových lodí běžný..Má skvělé pozorovací úhly, jen jas by mohl být o něco vyšší a automatická regulace by také mohla fungovat lépe. Čtečka otisků prstu funguje parádně a je na správném místě. Prostředí Sense je perfektně odladěné a připomíná čistý android, HTC se zbavilo všech "nesmyslů" a oproti starším modelům zde funguje vážně skvěle. Za aktuálních 12 500 Kč dobrá koupě :)

HTC BA-S850

HTC BA-S850

Ověřený zákazník amio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. dubna 2017

Zakoupeno v amio.cz

Nemůžu srovnávat jelikož jsem ani po týdnu zboží neobdržel!!!

Ondřej Žižka Ondřej Žižka

Přidáno: 23. března 2017

• Aktuální výkonnostní špička
  • Šuplíky na SD a SIM
  • USB C, velmi rychlé nabíjení
  • Fotky se mi zdají skvělé
  • 4K video
  • Dobrá aplikace na focení
  • Krásný zezadu
  • HW ovládání dobré
  • Update na Android 7
  • Otisk funguje na 100 %, i vzhůru nohama
  • Laserové ostření foťáku funguje velmi dobře i ve tmě
  • Zvuk se mi zdá na mobil hodně dobrý
  • Velké rozlišení, ale kvalitní displej - doporučuji nastavit menší písmo a více DPI, pak se vejde hodně obsahu
  • Design tlačítek "zpět" a "okna" - neviditelné, při aktivaci podsvícené (na fotkách to není, ale je to pěkné)
  • Vypnutá podpora multiuser (je to běžné?), nutno rootnout
  • Baterie by možná zasloužila být 4000 mAh

V mém výběru byly ještě Samsung S7, LG G5 a Huawei P9. Nový Apple HW bych taky bral, ale ne s těmi jejich omezeními, cenami a následnou závislostí na Applu.

Z recenze zde https://mobilenet.cz...
jsem se dozvěděl, že prý HTC má poslední dobou špatnou pověst. Nechápu proč. Měl jsem od HTC Hero, Desire a OneX+, všechno špičkové mobily bez jediné vady, a dodnes fungují, a to i s rozsekaným displejem.

Každopádně, parametricky má telefon to nejlepší ze všech ostatních. Prostředí super, odezva super. Ihned po bootování se nyní nabídne upgrade na Android 7. Odemyká se otiskem.

Skvělá věc jsou šuplíčky na karty místo zasouvání do nějaké díry. U Sony mi to odešlo a pak jsem tam microSD už nedostal (nedržela zacvaklá).

Co mi vadí:
* V dodaném Androidu není podpora více uživatelů, což Sony má. Ale dá se to dodělat po rootnutí.
* Klouže v ruce, doporučuju ihned koupit gumové pouzdro. Ale kloužou asi všechny kovové mobily.
* Nahrání videa či videohovor zatočí s baterií. Ale asi je to záležitost všech top modelů. Zas, nabije se asi za hodinu.
* Ohledně designu - applovsky bílá vpředu působí trochu nepatřičně ke zlatým okrajům, ale mě je to fuk.
* Trochu divná klávesnice, jsem zvyklý na Sony Xperia, a zde jsem musel celkem dlouho hledat nastavení, aby netůtala. Ale dá se poladit, dokonce i zůžit, pro menší prstíky slečen.
* Výchozí tapeta (viz na fotce) je vyloženě hnusná, nechápu, kdo mohl zvolit.

Když sečtu tyto mikrozápory, je to tak na 96%, zatím. Uvidíme, dám update.

Mrzí mě, že u nás není 64 GB verze. Ale SD podporuje 2TB, to mi snad několik let bude stačit :)

Přidáno: 19. února 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Moc pěkný kus HW. Nabíjení, displej, zvuk a zpracování je špička.
  • Zklamala mě výdrž baterie. Čekal jsem dva dny, ale je to jen od rána do večera.
  • Foťák není špatný, ale čekal jsem to lepší.

Přidáno: 18. února 2017

• jemný displej
  • kvalitní foťák
  • kryt Ice view
  • HTC Sense místo klasického androidu
  • po dvou týdnech používání zatím nic

Telefon jsem si vybral protože jsem předtím už měl dvě HTC. Vyhovuje mi prostředí HTC Sense, které je v této verzi vysoce výkonné a nemá žádné zvytečné aplikace navíc.
Telefon má velice kvalitní foťák, který už umí pracovat i s hloubkou ostrosti.Sice jsem zatím pořádně neviděl rozdíl mezi HDR režimem a normální fotkou, ale výsledek je každopádně kvalitní.
Kladně hodnotím také aplikaci HTC Boost+, která automaticky upravuje výkon telefonu a maže systémová data.
Celkově jsem s telefonem velice spokojený. Při běžném používání (internet, facebook, mail, pár hovorů) využiji asi 55% kapacity. Telefon stejně nabíjím každou noc, takže mě to nijak neomezuje.

Přidáno: 6. února 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Display, výkon, rychlost čtečky otisků, kvalita dilenskeho zpracování ,rychlé nabíjení, vydrž baterie

HTC BA-S410

HTC BA-S410

Ověřený zákazník amio.cz Morty

Přidáno: 6. února 2017

Zakoupeno v amio.cz

• Pasuje a funguje, jak má.

ok kvalita.

• zvukový výstup
  • přední reproduktory
  • průměrný fotoaparát
  • kapacita baterie mohla být aspoň o 300 mAh větší

skvělý telefon , který mi již 3.5 roků sloužía je to nezmar. Baterie stále původní a ikdyž se zkrátila její kapacita, stála při aktivnějším používání vydržím celý den. Mínus má celkem fotoaparát a i na svou dobu patřil do šedého průměru. Jinak ale svižný a dodnes se nesekající telefon. Podpora pro něj jíž byla ukončena a poslední oficiální android je 5.02 Lollipop

Stenly Priesol Stenly Priesol

Přidáno: 16. ledna 2017

• displej
  • zpracování
  • optimalizace
  • slušný fotoaparát
  • rychlost nabíjení
  • překvapivě i výdrž na baterii
  • eventuelně cena pro český trh
  • zatím neshledány vážnější nedostatky

Po prvním modelu řady One (M7) který mi dodnes skvěle slouží a patří mezi nejlepší telefony od HTC vůbec, je podle mě až tahle 10 druhým nástupcem, kterýse vším všudy šahá sedmičce na paty.10 je již mým třetím HTC smartphonem po modelu Incredible S a One M7. S ani jedním nebyly nikdy problémy a sloužily(slouží) velmi dobře. HTC bohužel skoro vždy zabíjí tyhle telefony cenou. A ikdyž je desítka již dlouho na trhu oficiální česká cena je příliš vysoká. A jelikož je firma celkem ve srabu a prodeje váznou, určitě by se měla zaměřit více na odezvy od zákazníků co chtějí a taky na cenovou politiku produktů, jestli se chtěji zpátky vyškrábat mezi elitu

HTC BA-S560

HTC BA-S560

Přidáno: 18. prosince 2016

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• zdá se, že bat.má udávané vlastnosti

-přestože bat.má jiné ozn.než originál, do mob.pasuje a je to
originál
-v nabídce bych uvítal srovnání označení originálu s ozn.
náhrady, byl dost problém orientovat se co koupit

HTC BA-S420

Spokojenost

Anonym Anonym

Přidáno: 7. prosince 2016

• Hudba

po HTC M7 mnou prošlo několik telefonů, nyní vlastním Huawei P8 a žádný telefon neměl takovou kvalitu zvuku jako HTC M7, telefon jsem si nyní koupil znovu protože u starého mi odešel konektor na sluchátka a prasknul displej, oprava by byla dražší než novej skoro. Hudba přes sluchátka naprosto luxusní, hrajou velice hlasitě jako žádný jiný telefon. Pokud máte v balení sluchátka Beataudio tak doporučuji, jak říkám mám ho hlavně na hudbu, i když porazí svým výkonem většinu dnešních telefonů.

Přidáno: 5. prosince 2016

Spokojenost