Recenze HTC

• fadfa
  • dadfad

fadadfa

Přidáno: 16. srpna 2013

• Originalni baterie ma vetsi zivotnost, nez cinske nahrady.
  • Pokud za novou baterii utratite mene nez cca 500 Kc tak se jedna o cinsky padelek s okopirovanou nalepkou, ktery vam vydrzi dva mesice a pak na tom bude stejne jako vase stara baterka...

Pozor na levne kousky. Za 250,- Kc to samozrejme NENI original, ale cinska kopie s originalni nalepkou, ktera pak nema takovou zivotnost jako original.

Cena originalu se pod 500 Kc nepohybuje.

Sam jsem se takto napalil. Dva mesice baterie vydrzi ale pak zacne hodne ztracet na kapacite. Pokud napr. pri 35% a mene kapacity baterie pouzijete fotoaparat s bleskem, tak se mobil vypne, protoze baterka nedoda dostatecny proud, atd...

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2013

Zakoupeno v Electro World

• velký výkon a rychlost, design
  • baterie vydrží max. den a půl

spokojenost

Přidáno: 13. srpna 2013

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

Služba perfektní, doporučuji všem.

HTC BA-S410

HTC BA-S410

Ověřený zákazník eshop-mobil Ověřený zákazník

Přidáno: 13. srpna 2013

Zakoupeno v eshop-mobil

• funguje bez problému.

kvalitní produkt za nádhernou cenu.

Videotech.cz Videotech.cz

Přidáno: 7. srpna 2013

• Čitelnost na slunci
  • Stereo reproduktory
  • Kvalitní sluchátka v balení
  • 4,7" Full HD Super LCD (1920x1080 pixelů)
  • Přední kamerka
  • Výkon
  • Nezamrzává
  • BlinkFeed - nemá české kanály
  • Slot pro paměťové karta

Po 4 měsíčním užívání mohu říct, že ten telefon je naprostá bomba!
Přední straně vévodí Full HD Display o úhlopříčcce 4,7 palce, 2 skvělé stereo reproduktory, které hrají nahlas takovým způsobem, že se při jejich zapnutí leknete. Nad displayem je čidlo, které zaznamenává přiblížení k uchu při hovoru (zhasnutí displaye), kameru pro videohovory, která má 2 megapixely. Z pravé strany jsou tlačítka pro ovládání hlasitosti, která jsou skvěle zapuštěna do těla telefonu a nikde nevyčuhují. Levá strana obsahuje pouze "šuplíček" na MicroSIM kartu.
Tento 4 "ultrapixelový" Fotoaparát obsahuje i funkci HTC ZOE. Jedná se o tzv. krátká "videa", která se nahrávají vteřinu před a vteřinu po stisknutí tlačítka spouště. Jakmile fotku pořídíte ve funkci ZOE, lze si vybrat jeden z cca 15ti snímků, které HTC ONE během 2 vteřin pořídil.
Baterie mě také naprosto nadchla. Jako příklad mohu uvést, že telefon vydrží hrát 5 hodin na plnou hlasitost hudbu z vnitřního uložiště s puštěnou Wi-FI a 3G a občasným čtení textu a zpráv.
Telefon mohu jen doporučit, mé očekávání naplnil!

Ověřený zákazník mobilprovás Ověřený zákazník

HTC BA S470

HTC BA S470

Přidáno: 6. srpna 2013

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• Pokud chci kvalitní akumulátor, tak to ve většině případů splňuje pouze značkový produkt. Je dražší, ale podstatně déle vydrží.

Pokud chci kvalitu, musím si připlatit. V konečném důsledku jsem ušetřil a mohu používat zařízení k plné spokojenosti.

Ověřený zákazník Panea.cz Ověřený zákazník

• reproduktory
  • displej
  • ovládání
  • slabé české zastoupení Blinkfeed
  • přidávaní, ubírání hlasitosti by mohlo mít menší skoky
  • slabší akumulátor
  • netypicky umístěné vypínací tlačítko(ale je to o zvyku)

skvěle zpracovaný smartphone se svými plusy a i mínusy, po softwarové strránce, snad dojde k ještě lepší optimalizaci a HTC si dá i říct a vyslyší přání a požadavky zákazníků.
Snad ještě trochu zamrzí přítomnost trochu silnějšího akumulátoru.
Jinak absence slotu pro paměťové karty je pro někoho velké mínus a někomu to nevadí a vystačí si s 32GB

Přidáno: 2. srpna 2013

• Skoro vse
  • fotoaparat kdyz fotite nadalku hodne sumu

Nejlepsi mobil co sem mel a to je muj 6

Přidáno: 1. srpna 2013

(naposledy upraveno 2. srpna 2013)

• Luxusni vzhled,velice kvalitni reproduktory,fotak,32GB pamet
  • nic...skoda jen ze nejde rozsirit pamet o karty SD,ale vnitrni pamet bohate postaci.

Dlouho jsem vahal mezi S4,Iphone5 a HTC One.po par dnech pouzivani jsem si jist ze ma volba byla spravna.jsem s telefonem velice spokojen a vsem ho muzu jen vrele doporucit.

Přidáno: 31. července 2013

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

Baterie je originál a vydrží déle.

HTC BA S540

HTC BA S540

Ověřený zákazník amio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. července 2013

Zakoupeno v amio.cz

• Originální baterie jako při koupi MT.

Baterie vhodná jako náhrada za původně dodávanou baterii k mobilnímu telefonu. Velikost a popisky naprosto totožné s tou originální dodávanou s telefonem. Výdrž zatím stejná jako u té původní když byla nová. Doporučuji

Uživatel z Prahy Uživatel z Prahy

Přidáno: 26. července 2013

• hlinkove zpracovani
  • nic nevrze = jedna se o 1 kus hliniku
  • USB OTG
  • MHL video out
  • nejnovejsi Android
  • krasny display
  • reproduktory s aktivnimi basy (!!!)
  • 2 GB RAM = plynula prace se systemem
  • HTC Sense 5 (kvalitni a vyladena ROM)
  • moznost doinstalovat si probuzeni telefonu pomoci 2 tapnuti na display
  • horsi fotky oproti iPhonu a ASUS Padfone 2
  • bohuzel vetsi rozmery, nedoporucuji pro uzivatele s kratkymi prsty a pro zeny
  • opravdu znacne se zahriva, hlavne pri praci na 3G siti a brouzdani na internetu (nesrovnatelne vic nez treba iPhone nebo ASUS Padfone 2)

Telefon je vhodny pro manazery, kteri si potrpi na kvalitni display a luxusni visaz. Vzhledem k cene jej doporucim, ale fotky by mohly byt lepsi.

Doporucuji precist tuto recenzi, pokud premyslite o koupi nejake "vlajkove lodi", ktera je nyni na trhu: http://recenzetelefonu.blogspot.cz

Přidáno: 23. července 2013

Takže jak bych tam mohl začít, telefon mám cca 2 týdny. Nezaznamenal jsem sebemenší zásek, rozjel sem zatím všechny hry na max grafiku. Repraky sou fakt paradani, neslyšel sem nic takovýho z telefonu. Display fakt krása pohledet :) co mi ale začalo vrtat hlavou bylo to, proč mi ukazuje velikost ram pouze 1.5GB? Mají být přece 2GB.. tak sem se vydal za stejdou googlem :) 0.5GB je zřejmě prostě jen stranou aby systém běžel opravdu na plno a vy tak máte k dispozici "pouze" 1.5Gb co sem se ale hned nedocetl:) taková S4 má podle všeho uživatelům poskytnout pouze 0.8GB z celé 2GB ram! Proto se ani nemůžete divit ze se občas zakucká. Doporučuji se podívat

Ověřený zákazník Handy Mobil Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2013

(naposledy upraveno 22. července 2013)

Zakoupeno v Handy Mobil

• Luxusní design, výkonný čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 (1,7GHz), 4,7" Full HD Super LCD (1920x1080 pixelů), stereo reproduktory, systém beats audio, aplkace fotoaparát, infraport, podpora LTE, NFC
  • Funkce Blinkfeed, výdrž baterie, není možno vložit paměťovou kartu, chybí hardwarová spoušťo fotoaparátu

HTC One je špičkový a velmi výkonný telefon. Zvládá i ty nejnáročnější aplikace a hry. Pokud jste hudebním fanouškem, budou pro Vás milým překvapením stereo reproduktory, které nově doprovází šikovný ekvalizér Beats audio (u předchozích modelů fungoval pouze s použitím sluchátek) dodávající hudbě o mnoho příjemnější zvuk. U HTC One by mohlo zaskočit, že fotoaparát má pouze 4MPx (což se může oproti jiným špičkovým smartphonům zdát opravdu málo), ovšem nenechte se mýlit - tento snímač má stejnou fyzickou velikost jako konkurence, tudíž by měly být větší pixely schopny pojmout mnohem více světla a umožnit tak uživateli pořídit kvalitní fotografie i za horších světelných podmínek (což se mi jako vlastníkovi tohoto telefonu i potvrdilo, fotografie jsou velmi kvalitní). Stejně jako samotný fotoaparát je již vychytanější aplikace fotoaparát, která nabízí spoustu nových funkcí jako např. Zoe ( zachycení 3 sekundového videa a zároveň 20 snímků z něj - v náhledu pak fotografie působí jako "živé" pohyblivé obrázky), 15 různých efektů, možnost odstranění nechtěné osoby či předmětu ze snímků atd......stejně jako fotografie jsou samozřejmostí velice kvalitní videa. Požitek z pořízených fotografií a videí umocňuje výnikající Full HD super LCD displej, který má velmi věrné zobrazení barev (narozdíl od super amoled displejů nesjou fotografie přehnaně kontrastní a obrazy se do displeje nevypalují).
Co se týče přenosu hovoru, nezaznamenala jsem nejmenší problém, čistota zvuku je skvělá (určitě tomu napomáhá sekundární mikrofon na zadní straně telefonu, který filtruje šum).Psaní zpráv bylo pro mě příjemnější než na předchozím modelu HTC One X, přenos doteků mi přijde přesnější.
Když se zaměříme na přenos dat a internetový prohlížeč, zcela jistě bude spokojený i ten nejnáročnější uživatel, přenos probíhá vždy tak rychle, jak to jen signál a přenosová technologie dovolí.
Největší výtku u modelu One bych měla k funkci Blinkfeed. Jde o stream, který vám na ploše řadí informace či obrázky z vybraných serverů a socialních sítí. Pro někoho by to byla jistě užitečná věc...berme však v potaz, že nelze odstranit a neustále tak zabírá jednu plochu - jediná možnost, jak tuto vychytávku dostat někam do pozadí, je nastavit si jako hlavní některou z ostatních ploch. Dále bych také zdůraznila, že zatím neexistuje český zdroj (server), který lze do Blinkfeedu přidat, tudíž zůstanete odkázání pouze na ty anglické.
Pokud jde o výdrž baterie, mohlo by se zdát, že kapacita 2300mAH musí být více než dostačující. Musíme ale přihlédnout k tomu, že velký Full HD displej si tady vybere svoji daň. Při běžném provozu telefon vydrží cca 1 - 1,5 dne (což je u dnešních smartphonů poměrně standard), nicméně pokud budeme telefon využívat výhradně ke hraní náročnějších her či přehrávání videí, nečekejte, že se s nabitým telefonem dočkáte večera.
Co říct závěrem ....HTC One je precizní výkonné monstrum, které uspokojí opravdu i nejnáročnějšího uživatele, který si potrpí i na luxusní provedení. Pokud vám ovšem telefon stačí pouze k psaní sms, realizování hovorů a občasnému surfování na telefonu, tak by byl tento telefon možná zbytečným luxusem (co si budeme povídat, jeho cena není z nejnižších) :).

Přidáno: 19. července 2013

• full hd
  • reproduktory
  • android
  • hlinik na zadni strane
  • fotoaparat
  • baterie
  • design
  • 4.7 palce
  • rychle reakce
  • audio beats

Pokud si pokladate otazku,s4? one? iphone5 ? Rozhodne doporucuji one,za tu cenu to stoji.Kdyz htc one drzite v ruce,tak vam pripadne ze drzite cenny kus luxusu.Jen 4m.pix? ale na to se nekoukejte,fotky jsou uzasne,daji se srovnat s lepsima fotoaparaty.Telefon reaguje rychle a je naprosto super.Jemnost displeje je suprova,vse je viditelne a ciste.Tuto vlajkovou lod znacky htc,maximalne doporucuji!!!!!

Ověřený zákazník JHMobil Ověřený zákazník

Přidáno: 19. července 2013

(naposledy upraveno 19. července 2013)

Zakoupeno v JHMobil

• jsme spokojeni

spokojen

Přidáno: 16. července 2013

• Stereo reproduktory
  • Display
  • Vzhled
  • Jednoduchost ovládání
  • Baterie by mohla vydžet víc
  • Sklo se celkem snadno poškrábe (předchozí telefon HTC 7 Pro a sklo bylo odolnějsí)
  • chybí slot SD
  • uživatelsky nevyměnitelná baterie

Telefon jsem si zakoupil u O2, když jsem rozbalil krabici absolutně mě překvapil nádherný vzhed, po zapnutí telefonu stačil 1 den nastavování a vše je ok, hned po spuštění hudby jsem byl ohromen muhutným, kvalitním zvukem stereo reproduktorů (S4 nemůže konkurovat), oproti konkurenční S4 se to nedá srovnávat, ať už kvalitou zpracování těla samotného telefonu nebo hardwarovou výbavou, chvíli jsem mezi S4 a HTC One váhal, kdybych nyní dostal opětovnou možnost volby tak HTC One 100% vyhráva, vělká škoda je pouze výdrž akumulátoru kdyby radši přidali 1 mm na tloušťce telefonu a zvětšili aku..
Na telefon se ale nedá stěžovat, jelikož výdrž akumulátoru nepotřebuju déle než 6 hodin není problém ho potom píchnout do zásuvky a baterie je zase nabitá .. takže tohle bude asi vše

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25