Recenze HTC

• krásný design
  • reproduktory
  • Full HD displej
  • Blinkfeed
  • chybý slot na sd karty
  • zatím pouze android 4.1

S telefonem jsem zhruba po měsíčním používání spokojen,rozjedu na tom vše.Skvostný design u kterého si troufnu tvrdit ,že je možná nejlepším co se týče všech smartphonů.Fantastické stereo.
Full HD displej na českém trhu nemá konkurenci.
Fotoaparát mě celkem překvapil,fotky jsou velmi kvalitní, horší je to s videem ,které má po přiblížení na můj vkus dost malou kvalitu.
Na telefonu mi vadí ,že nemá slot na sd karty.A také mi vadí BlinkFeed který nejde zrušit.
Telefon jsem bral na jistotu,protože xperia z má jak horší displej tak slabší výkon a Samsung Galaxy S4 odmítám koupit už jen z principu.

Přidáno: 1. června 2013

• Fotografie jsou ok (mněl jsem jen vadný kus HTC One)
  • výměněno u Vodafonu za nový kus (pokud reklamujete do 2prac. dnů) jinak se to musí zasílat přes servisní středisko.

Tato "recenze" navazuje na moji předchozí kde jsem si stěžoval na kvalitu snímku.
Byl jsem dnes u Vodafonu a zkoušel jsem ostatní HTC One jestli dělají neostré fotografie. Kupodivu bylo vše pěkné a ostré. Tudiž jsem původní telefon vrátil a vzal si nový se kterým jsem v tuto chvíli spokojen. Byl tam i jeden kus který mněl fotoaparát ok ale pod sklíčkem displaye bylo zrnko nějakého smetí což nejdříve vypadalo jako mrtvé pixely. Až když telefon byl vypnutý se projevilo že je to jen "smítko" tak ten telefon jsem jim nechal a vzal poslední kus který se mi zdá byt ok.

Přidáno: 1. června 2013

• Zpracování
  • Zvuk
  • Displej
  • Rozmazané fotografie (možná mám jen vadný kus) , portréty a fotky z blízka jsou ok, ale třeba foto krajiny, zahrady, domu apod. Velmi rozmazané. Nastavení fotoaparátu je ok. Na xda forum o tom taky píšou že je to katastrofa...
  • Když se kouknu detailně na umístění čočky tak není přesně uprostřed krytu(pod sklickem) , možná proto špatně snímá. Možná je to jen software..
  • Každopádně snímek je zaostřen jen uprostřed a nejhorší je pravá část(při snímků na šířku) nebo dolní část fotky když fotíte na výšku. Takže shodné místo je vždy rozostrené.
  • Na technické (telefonické) podpoře mi nic bližšího neporadili kromě master reset nebo zaslání na reklamaci. Zítra půjdu zkontrolovat k Vodafonu druhý HTC one zda dělá stejné fotografie a zda ta čočky optiky je pěkně ve středu.

Tolik zkušenosti mám po prvním dni používání.
BATERIE výdrž je v porovnání z XPERIA Z mnohém lepší. Fotky zase naopak :) můj rok starý HTC one X taky dělá hezčí snímky než "revoluční" fotoaparát u HTC one.

Přidáno: 27. května 2013

• Baterie
  • Design
  • 4 jádrový snabdragon 600 taktovaný na 1,7 Ghz
  • Nadstavba Sense
  • Nezjistil jsem téměř nic.

Po týdnu užívání tohoto telefonu mohu s klidem řícim že je to naprostá jednička!

Tělo telefonu
**************************
Přední straně vévodí Full HD Display a úhlopříčcce 4,7 palce. Dále pak 2 skvělé stereo reproduktory, které hrají nahlas takovým způsobem, že jsem se při prvním spuštění telefonu lekl. Jejich produkce je naprosto úžasná. Na displayem najdeme čidlo, které zaznamenává přiblížení k uchu při hovoru (zhasnutí displaye), kameru pro videohovory, která má 2 megapixely. Pod obrazovkou jsou umístěna dvě tlačítka. Jedno, které vás vrací zpět a druhé, kterým se dostanete na základní plochu telefonu (domácí stránku s widgety tzv. HOME). Horní strana telefonu obsahuje mimo tlačítka pro vypínání i zdířku pro 3,5mm Jack. Z pravé strany si můžeme všimnout tlačítek pro ovládání hlasitosti, která jsou skvěle zapuštěna do těla telefonu a nikde nevyčuhují. Jsou v jedné rovině z tělem telefonu. Tlačítka na sobě mají jakýsi vzor, podle kterého ono tlačítko lze jednoduše nahmatat. Spodní strana telefonu obsahuje jeden ze tří mikrofonů a zdířku pro nabíječku, kterou HTC dodává stejnou ke všem svým telefonům. Ač mám světlou variantu, balení obsahuje černou nabíječku. Levá strana obsahuje pouze "šuplíček" na MicroSIM kartu, což je v dnešní době u takto drahých telefonů běžné.

Kvalita zpracování
**************************
HTC letos vsadilo na tzv. zero-gap, což je obchodní název pro něco jako "přístroj bez mezer, jednolitá konstrukce". Ač je to pouze obchodní název, HTC ONE je opravdu kvalitní a nikde nejsou žádné mezery. Nikde nic nevrže a ani nic nevyčnívá. Kvalitu zpracování bych ohodnotil na pět hvězdiček.

Fotoaparát
**************************
Ač v předchozích, předprodejních verzích byl problém s rozmazanými kraji fotek, u oficiálních modelů tento problém není. Fotky jsou dokonale ostré a barevné. Fotoaparát obsahuje i 16 "kurvítek" (filtrů), kterými lze změnit expozici již při pořizování snímku. Tento 4 "ultrapixelový" fotoaparát obsahuje i funkci HTC ZOE. Jedná se o krátká "videa", která se nahrávají vteřinu před a 2 vteřiny po stisknutí tlačítka spouště. Jakmile fotku pořídíte ve funkci ZOE, lze si vybrat jeden z cca 15ti snímků, které HTC ONE během 3 vteřin pořídil. Dále lze fotky editovat. Vymazávat procházející osoby, upravovat odstíny atp. Nejvíce mě nadchla jedna zajímavá funkce. Když fotíte partu lidí, je težké je vyfotit při tom, když se usmívají všichni naráz. S novým "hátécéčkem" le úsměvy doplnit. Zoe vybere jeden z několika snímků z krátkého "videa" a doplní místo "mračouna" pořádný usměv každému.

Telefonování
**************************
Telefonování je velice snadné. Při vymačkání několika málo čísel nabídne telefon kontakty, které se s čísly shodují. Hovory probíhají plynule a naprosto hlasitě. Telefonovat se s ním dá i na velice rušné ulici díky třem mikrofonům, které dokáží odfiltrovat okolní ruch.

Baterie
**************************
Baterie mě také naprosto nadchla. Dříve jsem vlastnil HTC Desire HD, což byl perfektní telefon, ale se svou 1230MaH baterií moc nevydržel. S přehledem tento telefon vydrží 1-2 dny. Podle zacházení s ním a podle toho, co s telefonem děláte. Jako příklad mohu uvést, že telefon vydrží hrát 5 hodin na plnou hlasitost hudbu z vnitřního uložiště s puštěnou Wi-FI a 3G a občasným čtení textu a zpráv. Zbylo mi ještě 20%+ baterie. Telefon se bohužel umí i silně zahřívat. Při nabíjení a hraní Plans VS Zombies se telefon zahřál tak, že jsem se o něj málem spálil.

Display
**************************
Display je velice jemný a přehledný. Dokáže velice věrně zobrazit černou a ač to tak nevypadá, je krásně čitelný na slunci.

Pokud máte nějaké dotazy, napište mi na [email protected] Děkuji

Přidáno: 26. května 2013

• Hezký design
  • Hliníkové tělo
  • Bezkonkurenční reproduktory a displej
  • Můj kus ma nedostatky v dílenském zpracování
  • Vibrační motorek je dost hlasitý
  • Zapínací tlačítko nahoře

Velmi dobrý telefon, ale muj kus zakoupený u Vodafone má drobné nedostatky ve zpracování - nelícuje spodní hrana reproduktoru, špatně vyřízlé otvory pro sim a usb. Navíc se po 3 dnech zacalo odlupovat beats logo na zadním krytu telefonu.

Na tyto nedostatky si stěžují i jiní uživatelé na internetu, takže nejsem sám. Doufám, že mi bude uznána reklamace a telefon bude byměněn.

Přidáno: 25. května 2013

• Pecka
  • To tlačítko hlavní a sd ale jinak bomba

Momentálně to nej...

Přidáno: 22. května 2013

• Pevné tělo mobilu.
  • Žádné povrzávání krytů.
  • Působí hodnotně (hliníkové tělo)
  • Lepší Display (věrnější barvy,ne omalovánky jako u AMOLED)
  • Lepší úprava skla působí robustněji a pevněji (není tak křehké)
  • Skutečná inovace o proti jiným značkám třeba (Samsung)

Mám HTC One a můžu vřele doporučit!
Nic lepšího prostě není a ani Samsung se nemůže rovnat!To pozná ale jen ten,kdo skutečně mobilům trochu rozumí a neporovnává jen různé Softwarové fičurky,kterých Samsung má hodně,ale které stejně ani požívat nebudete.Vzávěru jen zpomalují systém a dochází k sekání.Což u HTC One ale ani žádného mobilu z řady One a ani nižší,nedochází!Software od HTC je skutečně dost odladěný!!!Nehledě na celkové zpracování,je prostě HTC One skvost!
Dost jsem telefony střídal ,ale HTC One si jistě nechám déle!!!

Přidáno: 22. května 2013

• Display FullHD (Dokonalá hladkost)
  • Repro stereo
  • Sense 5 opravdu nádhera
  • Provedení unibody konstrukce (dokonalost sama o sobě)
  • Funkce fotoaparátu (ultra pixel, zoe, možnost vymazáni objektu atd.)
  • App Televize
  • Možnost nastavení "Kid mode"
  • SnapDragon 600 a 2 Gb ram, score v AnTuTu 24000

• Moderní vzhled
  • Foťák
  • Slabá baterie
  • Nevyměnitelnost karty
  • Podpora novinek jenom z cizojazyčných stránek

S HTC one jsem 100% spokojený, je důležité přenést se přes vysokou cenu a pak už jsi ho do sytosti užít.
Využívám na něm většínu funkcí a to dává baterii dost zabrat.
Kvalita fotek je nad mé očekávání.
Má pár much ale jsem jsi jistý že kdo koupí neprohloupí.
Všem doporučuji.

Predy Predy

Přidáno: 21. května 2013

• nádherný a velký displej
  • úžasný výkon ve hrách
  • výborný zvuk ze stereoreproduktorů
  • BlinkFeed - stream aktualit
  • fotoaparát s HDR a funkcí panorama
  • dobrá výdrž
  • výborná WIFi konektivita
  • rychlá a přesná GPS
  • perfektní design
  • HTC Sense
  • vestavěná paměť 32GB a baterie
  • velikost fotografie "jen" 4MPx

3 roky zpátky jsem si pořídil první HTC a jejich mobily jsem si oblíbil. Když byl letos představen HTC One, neváhal jsem a objednal jej v předprodeji. Po 14 dnech intenzivní práce na telefonu jsem s ním zcela spokojený. Jsem nadšený z jeho bleskových reakcí v samotném prostředí, tak i ve hrách. Ovládání je přeci jen pohodlnější oběma rukama. Zaoblená záda telefonu padnou do ruky, avšak při ovládání jednoruč není fyzicky možné pokrýt palcem celý displej.
Diky drobným vychytávkám se s ním telefonuje a smskuje výborně. Volající je dobře slyšet i na rušné ulici!
Prohlížení internetu lze konečně realizovat bez nutnosti zoomu. Zde není co řešit.
GPS umí lokalizovat téměř okamžitě, což opět zrychluje práci s telefonem.
Mnohými kritizovaný foťák, který je obohacen o mnoho praktických vylepšení (HDR, panorama, retuše), podává velmi kvalitní snímky, které sice nemají 13MPx, jako konkurence, ale otázkou je, kdo to potřebuje.
Nakonec trocha polemiky. Asi největší konkurent Samsung Galaxy S4 rozhodně má o trošku lepší technické parametry, a vyměnitelnou baterii a slot pro paměťové karty, ale jsem přesvědčený, že HTC One mu je více než zdatným sokem, který je navíc výrazně stylovější!

Přidáno: 21. května 2013

(naposledy upraveno 21. května 2013)

Rozhodně si ho kupte!!!

• Odladěný systém
  • Žádné lagy
  • Perfektní příjem Wi-fi,
  • Velmi rychlá fixace a přesnost GPS
  • Dálkový ovladač - cool vlastnost :-)
  • BlinkFeed nemá zatím žádné české kanály
  • Baterie by mohla vydržet déle. Den ale vydrží bez problémů
  • Foťák u telefonu v cenové hladině 15-17 by měl být lepší

Velmi doporučuji tento mobilní telefon všem, kteří od telefonu očekávají perfektní zpracování, materiály hodné telefonům v cenové hladině 15-17tis Kč, rychlost, výkon a především odladěnost systému Android. Dlouho jsem přemýšlel mezi Samsungem Galaxy Note 2, Galaxy S4 a HTC One. Na konec u mě převážilo zpracování a materiál, ze kterého je HTC One vyrobený a do jisté míry i loajálnost k firmě HTC. O tom, že HTC One je skutečně rychlý, prostředí Sense bez lagů, jsem nepochyboval ani minutu. Na serveru YouTube je videii ke shlédnutí dost. Už hodně telefonů od HTC mi prošlo rukama, ale HTC One je skutečná jednička se vším všudy.

Tím samozřejmě nezatracuji vlajkové telefony značek jako je Apple, Samsung, Sony, LG atd. Určitě každý vlajkový telefon těchto značek má co nabídnout.

Přidáno: 19. května 2013

• Velice dobrý displej
  • Velice dobré audio
  • Prostě vše :)

Tento produkt velice doporučuju

Milan Siebenbürger Milan Siebenbürger

Přidáno: 19. května 2013

(naposledy upraveno 19. května 2013)

• design
  • zpracování
  • výkon
  • displej (i na slunci čitelnost dobrá)
  • fotoaparát
  • android
  • umístění vypínacího tlačítka
  • hlasitost reproduktorů (viz shrnutí)
  • absence SD karty
  • cena (je sice stejná jako u ostatních "vlajkových" lodí, ale přesto, být telefon za polovic, nezlobil bych se :) )

Pro náhradu svého SGS II jsem se dlouho rozhodoval mezi HTC One, SGS IV a Sony Xperia Z. Xperii jsem vyřadil hned poté, jakmile jsem si ji poprvé vzal do ruky - přišla mi zbytečně velká a hranatá.

Mezi HTC One a SGS IV to ale bylo těžké rozhodování, ale k HTC jsem se nakonec přiklonil z několika důvodů:
- design - vypadá báječně, a ačkoliv jsem nejdříve chtěl černou variantu, tak jsem koupil stříbrnou - a teď mám trochu dilema jestli k ní kupovat nějaké pouzdro nebo ne, protože vypadá fakt skvěle.
- zpracování - kov je kov (ačkoliv proti plastu od Samsungu nic nemám), ale telefon se celkově dobře drží
- systém - u samsungu mi hodně vadila přeplácanost systému funkcemi, které člověk asi nikdy nevyužije. Oproti tomu sense5 je (kromě úvodní stránky BlinkFeedu) takové čisté
- displej - telefon využívám hodně na navigaci, a po dvou letech na SGSII jsou v Amoled displeji vypálené některé kusy navigace (tachometr, atd). Toto by se na LCD displeji snad stát nemělo. I čitelnost na slunci mi přijde zatím výtečná - oproti SGSII.
- v neposlední řadě mám nostalgický vztah k htc (měl jsem od nich hromadu telefonů), a mrzí mne, že jsou na tom bídně - samsungu o jeden prodaný telefon méně neuškodí, htc ale pomůže

K telefonu mám i několik drobných výhrad:
- umístění vypínacího tlačítko a ovládání hlasitosti mají u samsungu vyřešeno mnohem ergonomičtěji
- reproduktory hrají opravdu hlasitě - problém ale je, když si večer chcete pustit nějakou hru, tak i na minimální hlasitost telefon docela řve (lze vyřešit sluchátkami)
- absence SD karty / výměnné baterie - někomu může hodně vadit, ale nikdy jsem v telefonu baterii neměnil, a až do nedávna jsem si vystačil s integravanou 8GB pamětí u SGSII, takže pro mne to žádný velký problém nepředstavuje
- notifikační dioda - schovaná za mřižkou reprodutkoru je hodně malá a lze notifikaci přehlédnout

Telefon každopádně doporučuji, nicméně musím přiznat, že ani koupí SGSIV určitě chybu neuděláte.

Přidáno: 18. května 2013

• Hlínikový kryt
  • Full HD displej
  • stereo reproduktory
  • Nový android
  • Celkový dojem
  • Chybí slot pro paměťové karty

Dlouho jsem uvažoval o novém telefonu. (Sony Xperia Z, SIII, Iphone 5 a právě HTC One) nemohl jsem se rozhodnou :

Rozhodl jsem se pro HTC One, zéjména proto že ho má jeden kolega. Říká o něm jak je skvělý. Recenze na něj byly také dobré a tak jsem si řekl proč bych ho nezkusil.
Rozhodl jsem se hlavně kvůli tomu že je z hliníku což je velká výhoda jak na vzhled a dojem tak na odolnost celého mobilu.

Hned na začátku jak jsem vypsal mobili, tak si myslím že jsou zhruba stejné, ale pro mě osobně je hliníkový král vítěz. Proto se sním mohu pyšnit.
Není to sice nejlevnější mobil, ale myslím si že za tu cenu stojí.

Určitě doporučuji.

Přidáno: 18. května 2013

• Luxusní vzhled . Stereo reproduktory . celkem nadupaný telefon
  • Při podrobnějším zkoumání telefonu zjistíme,že dílenské zpracování vstupu sluchátek a micro USB vypadá poněkud lacině.. otvory reproduktorů se zanesou nečistotami.. dochází k ušpinění polykarbonátových hran telefonu (u stříbrné varianty)

telefon užívám 14 dní.. s telefonem jsem spokojený.. určitě bych tento tel. doporučil..

Přidáno: 17. května 2013

• Rychlý
  • Bezproblémový
  • Krásný
  • Nemá konkurenci

Nejpovedenější mobil

Přidáno: 17. května 2013

• Díky prohnutým zádům padne skvěle do ruky
  • Stereoreproduktory mají opravdu výborný zvuk
  • Plynulost celého systému
  • Prohlížeč už v základu podporuje Flash player
  • Velmi kvalitní displej s dobrými pozorovacími úhly a věrným podáním barev, navíc skvěle čitelný na přímém slunci
  • Po updatu fotoaparát na velmi dobré úrovni
  • Design (pouze subjektivní názor)
  • Překvapí výdrž baterie
  • Chybějítí tlačítko spouště fotoaparátu
  • Několik dobrých funkcí systému zatím nemá podporu pro ČR
  • Absence SD karet (někomu však 32GB vnitřní paměti dostačuje)

Asi největším lákadlem tohoto telefonu je na první pohled design. Když se vám telefon dostane do ruky, zjistíte že nevyniká pouze v designu ale i v pohodlném držení v ruce a celkem nízké váze (na to že má hliníkové unibody).
Po softwarové stránce je na tom telefon také skvěle. Systém je extrémně svižný, není přeplácaný a zároveň zde najdete vše co potřebujete (kromě správce souborů). Navíc prostředí nepůsobí tuctově, vše je čisté a estetické.
Vyzkoušel jsem všechny 3 současné top modely (SE Xperia Z, SG4 a HTC One) a musím říct že jsem si vybral dobře!

Kryt HTC HD2 Leo zadní

Kryt HTC HD2 Leo zadní

Ověřený zákazník JHMobil Ověřený zákazník

Přidáno: 16. května 2013

Zakoupeno v JHMobil

• VŘELE DOPORUČUJI

JSOU TO HOTOVÉ ORIG. VÝROBKY , KDYŽ ČLOVĚK VYBERE SPRÁVNĚ, NENÍ CO ŘEŠIT !

Přidáno: 15. května 2013

• Výborný design,je nádherný
  • Hliníkové tělo
  • Rychlost telefonu
  • Určitě nejhezčí telefon současnosti
  • Fotky
  • Reproduktory
  • nic,je to můj miláček

Je to opravdu nádherný telefon.Dlouho jsem na něj čekal a vyplatilo se.Málem jsem si koupil samsung S4 protože jsem nutně potřeboval telefon ale jsem rád že jsem vydržel.Všem doporučuji.P.S.manželka na něj žárlí protože jsem neustále na něm přilepený

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]