Recenze HTC

Přidáno: 1. prosince 2016

• Beats Audio - Reproduktory které nemají konkurenci
  • Super fotoaparát
  • Prostě klasické HTC :-)
  • Slabší baterie

Prostě to co se dalo od HTC čekat - TO NEJLEPŠÍ!
Za tu cenu třeba jen tak nenajdete tak takový telefon s dobrou pamětí, úžasným fotoaparátem nebo dobrou obrazovkou. Každopádně když se rozhodujete mezi HTC One M7 a jiným telefonem tak vám radím HTC. Ale samozřejmě kdo chce mít nejnovější a nejlepší mobil tak samozřejmě tohle je už starší tip takže spíše něco novějšího. Ale kdo chce telefon který mu něco vydrží, tak bych doporučoval HTC.

Kryt HTC Desire 310 zadní bílý

HTC BA-S410

HTC BA-S410

Přidáno: 16. listopadu 2016

Zakoupeno v Mobilmax

• Originální baterie za slušnou cenu

Prostě originální baterie

Ověřený zákazník SmartPhony.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 8. listopadu 2016

Zakoupeno v SmartPhony.eu

nesmrtelny telefon

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 1. listopadu 2016

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Nejlepsi telefon v roku 2016!!!
  • Paměti
  • Snapdragon 820
  • Ovládání s jednou rukou
  • Foťák
  • Design
  • Zvuk

Velký rychlý, super design prostě super telefon!

HTC BJ 83100

HTC BJ 83100

Přidáno: 27. října 2016

• Originální díl
  • 100% funkční

Spokojenost, originální díl, naprosto funkční.

Kryt HTC Desire V, Desire X zadní černý

Kryt HTC Desire V, Desire X zadní černý

Ověřený zákazník mobilprovás Ověřený zákazník

Přidáno: 23. října 2016

Zakoupeno v mobilprovás

• Prostě originál za solidní cenu.

Objednával jsem již náhradní díly na různé mobily a vždy pokud byly skladem(většinou byly) jsem byl spokojen. Kvalita dílů byla vždy perfektní a za rozumné ceny.

Johannus Johannus

Přidáno: 10. října 2016

• Přehledný a svižný SW
  • Velice dobré dílenské zpracování
  • Čtečka otisku prstů je rychlá a praktická
  • Neupatlává se (i samotný displej má nějakou ochranu, která špinění částečně omezuje), takže se za něj člověk na jednání nestydí jako u telefonů se skleněnými zády (S7 Edge apod.)
  • Rychlý fotoaparát s velice dobrým podáním barev
  • Displej má lepší podání barev než jakýkoli AMOLED od Samsungu + nevypaluje se
  • Je částečně chráněný proti vodě (sloty na SD kartu a SIM jsou chráněny gumovým těsněním)
  • Výdrž baterie při telefonování (4G) je solidní a překonává ostatní "vlajkové" lodě
  • Při nabíjení se prakticky nezahřívá
  • Zápis na SD kartu je solidně rychlý (Samsung EVO plus 256 GB zvládá zápis 73,3 MB/s, což je téměř stejná rychlost, jako má interní úložiště)
  • Je "prakticky" zaměřený, takže si s ním člověk po prvotním nastavení tolik nehraje, ale spíše ho "jen" používá
  • Přiložená High-res sluchátka jsou průměrná (v porovnání s klasickými sluchátky za násobek ceny)

Velice solidní telefon

Ověřený zákazník CZC.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 5. října 2016

Zakoupeno v CZC.cz

• . moderní telefon ze vším v dnešní době potřebným
  • . značku HTC používám již několik let ke své spokojenosti

. věrnost značce HTC
. S HTC 10 jsem jako vždy velmi spokojen a rád bych ho doporučil všem ostatním zájemcům

Přidáno: 26. září 2016

Zakoupeno v Mobilmax

• Čínská kopie, nepoužitelné. Baterie vydržela méně než puvodni, 3roky stará. Vágní zákaznicky servis.

Nespokojenost

Přidáno: 21. září 2016

• preciznost spracovania
  • pevna konstrukcia
  • audio sound cez sluchadla
  • skoro cisty android
  • dobra vydrz baterie
  • jemny display
  • drobnosti ktore mi chybaju z M8, ale nie je to nic zasadne

Vsetko dobre co je o HTC10 napisane mozem len potvrdit, je to naozaj skvely telefon. Je to skvely telefon pre niekoho, kto pouziva napr Spotify - HTC ponuka nastavenie sluchadla cez frekvencie a pre kazde sluchadlo zvlast. Zvuk je absolutne top.

Ověřený zákazník Diagnosticketesty Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2016

(naposledy upraveno 17. září 2016)

Zakoupeno v Diagnosticketesty

o.k

Ověřený zákazník Max-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. srpna 2016

Zakoupeno v Max-shop.cz

• V současnosti nejlepší telefon na trhu.

Výborná koupě.

Martin Martin

Přidáno: 20. srpna 2016

• Fantasticky jemný QHD displej
  • Kvalitné hliníkové spracovanie
  • Výkonný štvorjadrový procesor
  • Rýchle nabíjanie cez USB-C
  • Odladená nadstavba a systém
  • Vynikajúci predný a zadný foťák
  • Funkcie a výbava smartfónu
  • Absencia stereo reproduktorov
  • Zmeny v ovládacích prvkoch
  • Vysoká cena zariadenia

HTC 10 púta pozornosť dizajnom, ktorý je doplnený o výkonný hardvér a odladenú softvérovú nadstavbu. Používateľov zaujme aj kvalitnou konštrukciou, cena za model je však podľa nášho názoru privysoká. Na trhu je veľa konkurenčných, najmä čínskych modelov s podobným výkonom. Tento model má však nekompromisné a kvalitné celokovové spracovanie z hliníka, fantastický displej a výborný fotoaparát.

Nepoteší absencia BoomSound stereo reproduktorov a zmeny v ovládacích prvkoch, ktoré sa z dotykových tlačidiel na displeji zmenili na senzorové a kapacitné pod ním. Až čas ukáže, či toto bolo správne rozhodnutie. Ku rýchlosti a plynulosti nemáme žiadne pripomienky, páči sa nám výborný fotoaparát. V tejto cenovej hladine má však HTC 10 určite veľkú konkurenciu. Či už sú to modely od Samsungu (S6, S6 Edge, S6 Edge+, S7 a S7 Edge), ale tiež modely od Sony a v neposlednom rade aj kalifornský gigant Apple s iPhonmi. Napriek niektorým našim pripomienkam HTC 10 rozhodne odporúčame.

Ověřený zákazník elektroshock.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2016

Zakoupeno v elektroshock.cz

• Vynikající design, skvělý zvuk i celkový výkon telefonu. S mobilem profi foto neuděláte, ale jinak spokojenost.
  • Baterie je v současnosti největší slabinou těchto telefonů. Nová technologie již existuje, čeká se na uvedení do praxe.

Excelentní telefon.

Přidáno: 11. srpna 2016

• Svižnost systému i náročných her.
  • Ještě se mi nestalo že by se zasekl .
  • Repráky jsou fakt pecka.
  • Telefon doporučuju všem co chtějí nadprůměrný výkon za skvělou cenu .
  • Naopak nedoporujučuji těm co chtějí takové ty chytřejí funkce např. čtečka otisku prstu.
  • Baterie vydrží překvapině dlouho i při hraní graficky náročných her (Gangstar vegas , asphalt 8, hearthstone)
  • Viditelnost na světle skvělá , automatický jas funguje jak má
  • Blinkfeed je docela zbytečný pro běžné uživatele .

S telefonem jsem nadprůměrně spokojen . Kupoval jsem na serfování na netu a na hry. Svůj účel pro mě spnil všechna očekáváni .

Přidáno: 29. července 2016

Mobil opět kopíruje iPhone. :) smutné

Jimmy Jimmy

• Google galerie
  • Nemožnost nastavit stavový řádek
  • Neoriginální vzhled přední strany
  • Vibrace

Celkově mě telefon opravdu překvapil a myslím, že je to správný krok že strany HTC. Telefon je na první pohled opravdu precizně zpracovaný. Drží se celkem dobře i když se trochu při delším používání zařezávají zkosené hrany do ruky.

Fotoaparát fotí výborně, ale jsou tu jisté nedostatky, které by mohla spravit softwarová aktualizace (např. makra se fotí trochu hůře - na A9 to bylo o něco lepší). Co se týče přední kamery, zatím jsem se nesetkal s lepší selfie kamerou na telefonu.

I přestože si HTC dalo záležet s odladěním systému, přijde mi, že občas volili aplikace trochu bezhlavě. Hned od začátku mi vadila klávesnice telefonu (TouchPal), především její rozložení speciálních znaků, čísel apod. Zatím jsem ani nepřišel na to, jak si nastavit české rozložení qwertz a podle diskuzí na webu to vypadá, že to ani nejde (alespoň v zabudované verzi ne), ale třeba se pletu. Každopádně zatím musím říct, že HTC Sense Input byla mnohemkrát lepší. Dále postrádám HTC Sense galerii, hudbu a kalendář. Google verze těchto aplikací mi vůbec nevyhovují.

Dále postrádám možnost, nastavit si ikonky ve stavovém řádku, jako tomu bylo například na HTC One M8.

Také musím říct, že mě trochu překvapily vibrace telefonu, zdají se být takové "hrubé", nepříjemné - vůbec nechápu proč nejsou stejné jako byly na A9, ale třeba mám vadný kus (zatím jsem neměl možnost zkusit jiný).

Sečteno a podtrženo: telefon je opravdu skvělý a zatím z mého pohledu nejlepší Android telefon, který bych momentálně chtěl a to i přesto, že má pár nedostatků. Tyto nedostatky nejsou ovšem nijak závažné.

HTC BA S780

HTC BA S780